41100, Сумська обл., м.Шостка, вул. Щедріна, 1  

+380 (5449) 7-22-67,  shostka.crl@i.ua

   

     В КНП «Шосткинська ЦРЛ» функціонує потужна професійна спілка, яка діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статуту та нормативно-правових актів. Профспілка є неприбутковою організацією, незалежна від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавця та політичних партій.

    До складу профспілки  КНП «Шосткинська ЦРЛ»  входять 42 профгрупи, утворених  у кожному відділенні, поліклініках та в інших структурних підрозділах закладу.

     Профспілка здійснює представництво інтересів працівників при розгляді індивідуальних  та колективних спорів, захист трудових , соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади, місцевого самоврядування та у відносинах з роботодавцем. Оплата праці в бюджетних закладах охорони здоров’я регулюється урядовими постановами, тому позиція і дії ФПУ активна: наряду з іншими профспілками, які входять до Федерації профспілок України, профспілка закладу приймає активну участь в Всеукраїнському марші протесті в м. Києві і пікетуванні Верховної Ради України.

    Згідно з законодавством, профспілка  також здійснює громадський контроль у сфері охорони здоров’я, сприяє організації проведення періодичних медичних оглядів працівників КЗ «Шосткинська ЦРЛ».

   Профспілка  постійно веде моніторинг продуктивної зайнятості працівників недопущення необґрунтованого скорочення чисельності або штату працівників при реформуванні галузі.

    В Шосткинській ЦРЛ велике значення приділяється спортивній роботі та розвитку масової фізичної культури. Працівники приймають активну участь у міських заходах по спортивному орієнтуванню, туризму та обласних спартакіадах, де займають призові місця.

  Безпосередньо за ініціативою профспілки традиційно організовуються та проводяться культурно-масові заходи:

  присвячені Міжнародному дню 8 Березня;

  дню українського козацтва;

  зустріч Нового року;

  привітання ювілярів – медиків;

  професійні свята (день медичної сестри, лікаря, будівельника, енергетика, медичного працівника, водія, медичного статистика, бухгалтера, день людей похилого віку та волонтера).

  Належна увага приділяється профспілкою щодо культурного розвитку  працівників закладу. Так, щороку організовуються екскурсії для медичних працівників по визначним та історичним місцям Сумської та сусідніх областей. Не залишаються поза увагою ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники АТО, чим розвивається почуття патріотизму у молодого покоління – працівників закладу.

  Особлива увага приділяється дітям працівників ЦРЛ. Це і проведення оздоровчої кампанії  в літніх дитячих таборах, проведення новорічної ялинки за участю майстрів-аніматорів, придбання квитків на дитячі спектаклі, новорічні солодкі подарунки. Не залишаються осторонь профспілки діти з особливими потребами.

    Для розвитку та підтримки духовних потреб талановиті працівники приймають участь  у виставках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, обласних конкурсах художньої самодіяльності.

    З метою формування позитивного іміджу та престижності праці медичних працівників профспілка застосовує моральне та матеріальне заохочення працівників. За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків кращі працівники відзначаються почесними грамотами та подяками.  

  © 2017 Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська центральна районна лікарня" Шосткинської міської ради