41100, Сумська обл., м.Шостка, вул. Щедріна, 1  

+380 (5449) 7-22-67,  shostka.crl@i.ua

  Новини

  У Центрі естетичного виховання «Юність» відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

  14 червня щирими і теплими словами вітали медичних працівників Шосткинщини міський голова Микола Нога, голова районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, голова районної ради Віктор Долиняк, головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, голова об'єднаного профспілкового комітету ЦРЛ Наталія Пилипенко, колеги та друзі.

   

  Під час урочистого заходу за самовіддану працю працівники охорони здоров’я отримали цінні подарунки та були відзначені почесними грамотами міського голови, голови РДА, районної ради та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

  Серед подарунків центр первинної медико-санітарної допомоги отримав холодильне обладнання, стоматологічна поліклініка-сучасну стоматологічну установку, ЛОР-відділення - ендоскопічне, отоларингологічне обладнання, а у відділенні реанімації з’явився монітор для дітей раннього віку.

  Почесною відзнакою виконавчого комітету Шосткинської міської ради нагороджена завідувач інформаційно-аналітичним відділом ЦРЛ Колесникова Т.Д.. Заступник головного лікаря з медичної частини ЦРЛ Лях В.В. та дитячий хірург Сірко Т.А. були нагороджені грамотами голови обласної державної адміністрації. Нагородами та квітами відзначили і ветеранів медицини. Святковий настрій і гарні емоції присутнім дарували виступи сольних виконавців та творчі виступи хореографічних, вокальних колективів.

  Вітаючи з професійним святом працівників медицини Микола Нога підкреслив, що у Шостці найкращі лікарі, медсестри, няні та всі працівники охорони здоров’я і завдяки своєму професіоналізму госпітальний округ затвердили саме у нашому місті, але попереду Шостку чекає ще відповідальніша робота- реформа вторинної ланки медицини.

  З привітальним словом до учасників заходу звернувся головний лікар Олег Штогрин побажавши наснаги, здоров’я, щастя і щоб ті зміни, що відбуваються сьогодні в державі та в медичній галузі нарешті змінили на краще буденну працю медпрацівників.

  Цей рік виявився особливим для медичних працівників, тому що Шосткинщина стала центром госпітального округу. Наразі місто є одним з лідерів медицини на Сумщині.

  Лікар-це не лише професія, це покликання і кожен день для медика- це виклик, адже щодня вони рятують чиєсь життя. Дякуємо владі та організаторам за святковий концерт та чудовий настрій. Зі святом!

   

   

  Tags:
  © 2017 Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська центральна районна лікарня" Шосткинської міської ради