41100, Сумська обл., м.Шостка, вул. Щедріна, 1  

+380 (5449) 7-22-67,  shostka.crl@i.ua

  Новини

  В актовому залі Шосткинської дитячої поліклініки відбулася лекція-візит директора Центра Сепсису, заслуженого лікаря України, Президента САТ Леоніда Харченка.

  Чому не працює антибіотик? Антибіотик не причина дизбіозу? Методики лікування сепсису та диференційна діагностика-такі питання на лекції підняв директор Українського медичного центру інтенсивної терапії сепсису Леонід Харченко.

  Сепсис- це зараження крові, симптомом якого, в першу чергу, є тривале і високе підвищення температури тіла, зміни в аналізі крові, підвищення артеріального тиску та інше. Основним методом лікування хвороби є антибіотик. Тому головна мета виступу спеціаліста антибіотикотерапії-показати лікарям різних спеціальностей нові практичні підходи в лікуванні інфекційно-запальних процесів та опанування ними ексклюзивної методики.

  Під час лекції Леонід Аполлонович підкреслив, що основне завдання за більш ніж 25 років практичної роботи-мінізувати ризик для пацієнта, вчасно діагностувати початок інфекції і визначитися з призначенням лікування хворого.

  Велику увгу гість приділив основним моментам роботи з антибіотиками та зауважив, якщо протягом трьох днів використання ліків не допомагає, тоді потрібно зробити корекцію антибіотикотерапії. В практичній частині лекції лектор навів приклади одужань.

  Часто безконтрольне використання антибіотиків або не за призначенням, веде до того, що ліки з  часом не допомагають. То ж лекція виявилася корисною та своєчасною.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tags:
  © 2017 Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська центральна районна лікарня" Шосткинської міської ради